KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944070

nr 1194 4070

Lotten von Gegerfelt (1834-1915), Hus i vinterlandskap. Signerad, daterad 1893. Olja på duk, 38x27 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:22:49

28/7 22:47:38 1      Vinnande bud